Manager Vânzări | Relații Clienți de la 14000 lei

SUNKIDS Angajează:

Grafic: 8:30-17:30 sau 8:00-17:00

Descrierea jobului:
  • Să răspunzi la apelurile de intrare, ieșire;
  • Să răspunzi la solicitările online;
  • Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, ofertelor companiei;
  • Să identifici nevoile clienților pentru ofertare;
  • Să cunoști și să respecți procesele și procedurile de lucru ale companiei;
  • Сompletarea documentelor de intrare, iesire  și evidenta la multe alte task-uri;
  • Sa ai cunoștințe de MS Office;
  • OBLIGATORIU e necesara Experiența in call-centru sau de receptionist;
  • Experiența în vinzari la telefon se considera un avantaj.
Calități:
  • Se necesită o memorie buna
  • Responsabilitate
  • Seriozitate
  • Cunoașterea limbii rusa și română la perfecție
  • Dorinta de a creste profesional și salarial este o cerință
Oferim:
  • unui salariu motivant, de la 14000 plus perspectiva bună de creștere
  • Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z, alături de un mentor avansat
Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV cu poza la adresa: Sunkidsacademy@mail.ru cu specificarea postului pentru care aplica sau sa ne contacteze la nr de telefon 067577722.

E-mail: Sunkidsacademy@mail.ru
Telefon: +373 67577722

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть