Manager vânzări

VINO SĂ FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRĂ!

Suntem un colectiv energic și creativ în căutarea unei persoane care să-și dorească să lucreze alături de noi în calitate de Manager vânzări.

Cerințe:

  • Studii superioare economice;
  • Abilități de bază de lucru în Microsoft Excel;
  • Experiența de lucru anterioară va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Permis categoria B;
  • Persoană energică, sociabilă, responsabilă.

Principalele responsabilităţi:

  • Promovarea și vânzarea produselor de leasing.
  • Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii și partenerii companiei.
  • Coordonarea procesului tranzacțiilor de leasing.
  • Realizarea obiectivelor din planul de vânzări.

Compania oferă posibilitatea activității într-un mediu dinamic, pachet salarial competitiv, automobil de serviciu, bonusuri și prime de performanță, dezvoltare profesională.

Persoanele interesate urmează sa transmită CV-ul cu fotografie la adresa office@elm.md cu indicarea postului pentru care aplicați.

office@elm.md
+373-22-22-85-80

Alte anunțuri publicate de această companie